מניעת
אובדן עסקי

הגברת רווחיות על ידי מתודולוגיות עבודה ובקרות שוטפות
שפרו את היעילות ומקסמו את הרווחים של העסק שלכם עם שירותי מניעת אובדן עסקי של קרת אשר מובלים על ידי צוות מקצועי מסור ומנוסה. אנו דוגלים בגישה מקצועית מקיפה, שכוללת ייעוץ מעמיק עד ליצירת חבילת שירותים המותאמת לרצונותיו וצרכיו הספציפיים של הלקוח
השגת הצלחה באקלים העסקי של ימינו קשה ומאתגרת מתמיד, איומי אבטחה הם עניין מרכזי בכל עסק. מגוון הפתרונות למניעת אובדן עסקי וקמעונאי שאנו מציעים, נועדו לעזור לצוות שלכם להפחית עלויות, לשפר את ההרתעה ולהגביר את הרווחיות. אנו נעזור לכם לצמצם את הסיכונים על ידי יישום מתודולוגיות מתקדמות ואסטרטגיות יעילות על כל היבט של הפעילות העסקית שלכם.

מה זה "מניעת אובדן עסקי"
(Loss prevention)

מניעת אובדן עסקי הוא שם כולל לפעילות רב תחומית בארגון שמטרתה לאתר את נקודות התורפה וכן כשלים בתהליכי העבודה השונים שעלולים לגרום להפסדים כספיים משמעותיים לחברה: החל מטעויות מנהליות, דרך טיפול לקוי בשרשרת האספקה הגורמת "לזליגות" של סחורה וכסף, ועד לגניבות של עובדים בתוך הארגון. מטרת התהליך היא לשפר את הריווחיות של העסק באופן ישיר, מאחר וכל כסף "שנרים מהרצפה" חוזר ישירות לתוך שורת הרווח.

נתונים מסקרים בינלאומיים מראים שחברות מסביב לעולם מפסידות בין 0.5% עד ל- 3% מכלל ההכנסות בארגון (ויש גם מי שמפסידים הרבה יותר), בשל טיפול לקוי בפרצות אבטחה, סיכונים שהעסק חשוף אליהן ונהלי עבודה לקויים . מניסיוננו עולה כי מספרים אלו מייצגים נאמנה את המציאות גם בארץ, ואף עסק לא  נותר  חסין. 

מניעת אובדן עסקי – אנחנו כאן כדי שתוכלו להגדיל את הרווחיות שלכם

הפסדים שנגרמים עקב חוסר במלאי תופסים משמעות גדולה יותר בקרב התעשייה בישראל. פעילות בשוק במצב כלכלי לא ברור וכן התחרות שגוברת בכל התחומים – מציבה אתגר בפני ארגונים לחפש מקורות הכנסה נוספים כדי לשפר את הרווחיות . פעילות מניעת אובדן מסייעת לכם לנכס מחדש כסף שכבר נמצא בתוך האירגון באמצעות התמקדות בצמצום פחת ואובדן של כסף וסחורה הנגרם כתוצאה מגניבות עובדים, טעויות מנהליות וגורמי חוץ.  מניסיוננו, במקרים רבים זאת הדרך היעילה, הזולה והנכונה ביותר לשפר את ביצועי החברה.

ניסיוננו רב השנים מעיד שוב ושוב, העלות השירות אותו אנו מציעים מחזירה את עצמה פי כמה וכמה ללקוחות שאנו מלווים כבר שנים רבות.

איך אנחנו עושים את זה?

אנו בחברת קרת תופרים לכל לקוח חבילת שירותים ייחודית המכסה את כלל המרכיבים אשר עלולים להוות פרצות במערכת. לצורך כך אנו מקפידים על מקצוענות וחדשנות וכן שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

השירותים שקרת מציעה בתחום הם מגוונים וכוללים בין היתר סקרי סיכונים – אבטחה קמעונאית, אבטחה פיזית \ לוגיסטית \ מידע, פיתוח ויישום מדיניות ונהלים, מימוש והפעלת תהליכי מיון וסינון, מערכות הקלטה ופענוח, טיפול בגניבות של לקוחות ועובדים,  הדרכות לעובדים ומנהלים, פיקוח ובקרה, ביקורי אמינות סמויים, ביקורות קופה, חקירות תשאול, שיפור ובקרה על נהלים ועוד.

אנו בחברת קרת מתחייבים לעשות הכל למען השקט הנפשי שלכם. התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן, ובמשך 25 שנים המשכנו באותה מסורת עבודה מקצועית, שתמיד הובילה אותנו להצלחה. שיטה מנצחת לא מחליפים – ובזכותה, לקוחותינו נשארים עמנו שנים רבות. 

צרו קשר לקבלת הצעה לארגונכם