אבטחת
שרשרת אספקה

העסק שלכם יכול להרוויח יותר באמצעות ניהול מפוקח של שרשרת האספקה.

צעדים מסורתיים אינם מספיקים כדי להקדים את פעולותיהם של עבריינים וגורמים עוינים או למנוע טעויות תפעוליות. הפתרונות של "קרת" יסייעו לעסק שלכם להמשיך להתפתח ולשמור על הכסף והמוצרים של חברתכם בטוחים. 

מהי שרשרת אספקה ולמה כל חברה חייבת לאבטח אותה?

שרשרת האספקה היא שם לתיאור התהליך שעוברים המוצרים שהחברה מייצרת או משווקת זאת מהרגע בו הם נכנסים לרשות החברה, ועד השלב  שהם מתקבלים אצל הלקוח. ניהול נכון של התהליכים והמערך, ביצוע סקר סיכונים לאיתור נקודות חולשה בתוכו, וביצוע בקרות שוטפות שמטרתן לבדוק הטמעה של הנהלים שנקבעו בעקבות הסקר,  יוכלו לשפר במידה ניכרת  את רווחיות החברה. מניסיוננו רב השנים, בתהליך זה הצלחנו למנוע נזקים ואובדן כספי בשווי מאות אלפי שקלים ועד מיליוני שקלים בשנה. ככל שתדאגו למערך שרשרת אספקה מקצועי ומאובטח יותר, תוכלו לתרום משמעותית למיקסום הרווחים של החברה/ארגון שלכם. 

אילו תרחישים לא צפויים עלולים להתרחש במהלך העברת סחורה? 

 • טעויות /שגיאות בתהליך ניפוק ואריזה. 
 • שיתוף פעולה בין עובד לנהג לצורך הונאה. 
 • עובד שמשבש את המלאי. 
 • החלפה או פגיעה בסחורה על ידי צד שלישי לפני המשלוח.
 • שליחה של עודפי מלאי. 
 • סחורה שנפגמה.
 • לקוח שמדווח על "חוסרים" בסחורה שנמסרה לו כראוי.
אבטחת-שרשרת-אבטחה

מה הן הטעויות הנפוצות שחברות וארגונים עושים באבטחת שרשרת אספקה?

 1. מערך אבטחה לקוי – חלק מן הארגונים והחברות ממעיטים בחשיבותו של תהליך  אבטחת שרשרת האספקה. אך חשוב לזכור שלרוב זול עולה ביוקר. מעבר לנזק הישיר שנגרם כתוצאה מאובדן של סחורה במהלך שרשרת האספקה, נגרמים נזקים עקיפים כגון זמינות המלאי, חוסר במלאי עבור לקוחות  החברה, אי התאמה של המלאי במערכות המידע דבר הגורם להזמנות מיותרות לעודפים ועוד. לאור האמור  מומלץ  להיעזר בפתרונות אבטחה איכותיים, כגון: בקרות שטח , הטמעת תהליכים ,מערכות נעילה חכמות, מעקב טכנולוגי ניתור  הליך השינוע , מערכות POD , דוחות חריגים, מעקב אחר דיווחים וכו'.
 2. העדר תהליכי בקרה–הניסיון “לחסוך” על חשבון תהליכי בקרה מקצועיים. גורם בסופו של דבר להיווצרות פרצות ובעקבות זאת, עובדים וגורמים חיצוניים מנצלים את הסדקים בתהליך, ופוגעים במשאבי החברה על ידי גרימת טעויות /תקלות , גניבה של כסף, מוצרים ומשאבים. אם נרצה להימנע מכך, מומלץ לא להתפשר על תהליכי הבקרה מלכתחילה ולבצע בקרות אבטחה שגרתיות.

למה לבחור בקרת?

חברת קרת פועלת  יותר מ-25 שנה. במהלך השנים צברנו עוד ועוד מומחיות וניסיון שמאפשרים לנו להעניק מענה מושלם לכל לקוח ומעטפת מיגון ומניעת סיכונים לעסקים בישראל. 

השקעה בשירות שאנו מציעים היא השקעה המחזירה את עצמה, כך הוכח שוב ושוב לאורך השנים, עם לקוחותינו הרבים שעיסוקם בתחומי פעילות שונים ומגוונים. 

מאחר ואנו מאתרים ומונעים אובדן של סחורה וכסף בעלויות גבוהות מעלות השירותים שלנו , ה  ROI לאורך השנים כלכלי עד מאוד  .

כיצד אבטחת שרשרת האספקה תסייע לכם?

באמצעות ביצוע של סקר סיכונים, ובעקבותיו – ביצוע מהלכים ונהלים לאבטחת שרשרת האספקה, תוכלו להקדים תרופה למכה, למפות את הסיכונים ולפעול על פיהם, לשפר את ביצועי האספקה ולשמור על סטנדרטים אחידים שיסייעו לכם לחסוך כסף רב. 

מלבד חיסכון כספי, כיצד השירות יסייע לניהול השוטף של הארגון \ החברה?

 1. הפחתת כמות התלונות מצד הלקוחות לגבי אספקת ואיכות המוצר. 
 2. הפחתת נזקים וסיכונים ארגוניים (פגיעה באמינות ובהיבטים אחרים).
 3. בניית “גשר ”איכותי ומדויק  בין הספק ללקוח. 
 4. צמצומם משמעותי של  חוסרים ועודפים במלאי. 
 5. הגברת המודעות אצל צוות העובדים על חשיבות השמירה על הנהלים. 
 6. עידוד של תחקורים תכופים יותר בגין אירועים חריגים.
 7. אפשרות ריאלית לניהול ואימות של מלאי עדכני. 

אנו בחברת קרת מתחייבים לעשות הכל למען השקט הנפשי שלכם. התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן, ובמשך 25 שנים המשכנו באותה מסורת עבודה מקצועית, שתמיד הובילה אותנו להצלחה. שיטה מנצחת לא מחליפים – ובזכותה, לקוחותינו נשארים עמנו שנים רבות. 

לפרטים ומידע נוסף,
מלאו את הפרטים שלכם ונציגנו ידאגו לחזור אליכם בהקדם: